Привітання з Днем Ангела Марії

Хай Ангел іде за твоєю спиною,
І ніжно крильми огортає…
Печалі та сум відведе стороною
І щастя дарує безкрає.
Вітаємо, Марія, з днем Ангела твого,
Хай доля мов сонечко сяє,
Удачі, добра і здоров’я міцного
Хай Ангел тобі посилає.
Прекрасних світанків, кохання святого,
Любові, тепла, розуміння…
Хай Ангел благає у Господа Бога
Душі твоїй благословіння.
Серед тисяч доріг і стежинок,
Хай твій Ангел завжди помагає
Віднайти ту найкращу, єдину,
Що у щасті й добрі пролягає.
Буде стежка твоя, хай легкою,
І безхмарним і сонячним небо,
Хай ідуть вірні друзі з тобою,
І любов квітне в серці у тебе.
Йди, Марія, у радості щирій,
Тим шляхом, що Господь подарує,
І живи у достатку і мирі
Хай завжди тебе Ангел твій чує.
Річкою бурхливою хай життя вирує,
Доленьку щасливую сам Господь дарує!
Хай крильми широкими Ангел захищає,
Цілями високими серце наповняє.
Хай добро з надією, душу зігрівають,
Все що було мрією, Ангел хай здійсняє.
Миру та добробуту принесе з собою,
І наповнює життя щастям та любов’ю


Іменини є важливою подією в житті релігійних людей. Це час, коли вони висловлюють подяку і моляться святому, чию пам’ять відзначають. А близькі іменинників не повинні упустити можливість проявити турботу й увагу. Добре ставлення і найтепліші почуття допоможуть висловити зворушливі привітання з іменинами Марії у віршах.


Вітаю з іменинами Марії,
Бажаю, хай здійсняться заповітні мрії,
Чого не вистачає — хай прибуде,
Нехай в житті усе, що треба, буде!


З Днем ангела, хай сонце ніжно сяє
В твоїм житті, і на твоїм віку.
Хай Ангел береже і захищає,
І просить в Бога доленьку легку.
Хай будуть всі стежки твої безхмарні.
І щастя в домі, і в душі квітує,
Хай будуть друзі, тільки щирі, гарні,
І Бог твої молитви завжди чує!Красиво привітати своїми словами під час зустрічі або озвучити класне побажання у вигляді тосту покликані допомогти наступні рядки. Вибирайте найзворушливіше привітання з Днем ангела Марії в прозі.


Маріє, з Днем ангела тебе! Бажаю тобі завжди залишатися такою ж світлою, щирою, безжурною, такою, що не сумує, розуміє, доброю, ласкавою, чарівною і нескінченно наповненою позитивною енергією дівчиною. Нехай твій ангел-охоронець завжди буде поруч і ні на хвилину тебе не залишає ніколи!


З Днем ангела вітаю, Маріє! Нехай його крило буде щитом справжнім від бід і негараздів, щоб міцним був захист, а щастю завжди знаходилося місце. Я бажаю, щоб небо над головою твоєю завжди було чистим і сонячним.Всю доброту, яка існує у світі, Всю радість, що живе серед людей, Найкращі, всі, що до вподоби, квіти Дарую вам, імениннице, у цей прекрасний день! Хай Матір Божа вас охороняє, В душі панує світла доброта, Ісус Христос здоров’я посилає На многії та благії літа!


Хай Марію нашу ангел вберігає, І в усьому завжди їй допомагає! Хай тобі Господь із неба, Додає усе, що треба. Щоб добре серце мала, І усім допомагала, Розцвітала, багатіла, І з роками молоділа. Друзі щоб добра бажали, На роботі поважали, Щоби жити було мило, Щоб завжди була щаслива!


Сьогодні, дорога Марічко, Лови приємні моменти! Немає нікого на світі краще, Тільки для тебе всі компліменти! Нехай блищать твої очі, Цвіте усмішка на вустах! Нехай дарує світ кольорові фарби, А все, що було лише в мріях, Легко в реальність втілиться!Маріє, щиро вітаю! Бажаю, щоб твоє життя було приголомшливо захопливим та іскристо яскравим! Щастя тобі, справжнього кохання, прекрасних друзів, підтримки рідних. Нехай у тебе завжди буде гарний настрій, відмінне самопочуття і повна задоволеність в душі!


Машенька, вітаю тебе і хочу побажати, щоб кожен день твого життя задавав ритм щастя і веселощів, щоб кожна твоя ідея була запорукою великого успіху і процвітання. Нехай твоє серце безустанно вірить в диво, і це диво нехай неодмінно відбувається з тобою!


Вітаю з іменинами! Нехай твоя небесна заступниця буде завжди з тобою поруч – і у хвилини радості, і у хвилини смутку, і в любові, і розлуці. Словом, щосекунди! Коли ти впадеш, вона – підніме, коли ти заплачеш – втішить, коли ти будеш радіти, вона теж разом з тобою радітиме.Новини Волині