Привітання з Днем Святого Валентина

У день Святого Валентина бажаю тобі романтичного настрою, безліч приємних вражень і яскравих емоцій, щирих посмішок і незабутніх щасливих миттєвостей. Нехай твоє серце буде завжди закоханим!


Як сила тяжіння зближує планети, так і любов об’єднує людей, незважаючи на різні характери, смаки та інтереси. Любити – значить дивитися не один на одного, а дивитися в одному напрямку. Я бажаю вам скоріше відшукати це почуття, а тим, хто вже знайшов, ніколи його не втрачати! З Днем Святого Валентина!


Бажаю любові, розуміння, ніжності, романтики! Щоб завжди були руки, які зігріють, губи, які поцілують, і душа, яка любить. Даруйте любов і отримуйте. З Днем Закоханих!Кохана, я дякую вищим силам за нашу зустріч! Завдяки тобі я знаю, що таке любов, що таке кохати і бути коханим! З тобою і сонце світить по-особливому, і гроза у твоїх обіймах непомітна, і море по коліна, і будь-які завдання по плечу! Аби ти була поруч, аби ти погодилася розділити зі мною життєву дорогу! Я хочу бути поруч кожен день, бачити тебе, цілувати, знати, що ти належиш тільки мені! З Днем всіх закоханих, сонце моє!


У День святого Валентина прийнято зізнаватися в любові. Насправді я роблю це кожен день. Я зізнаюся в своїх почуттях, коли говорю «одягнися тепліше», «візьми парасольку», «обов’язково пообідай», «як пройшов твій день?». Моя любов в кожній фразі і кожному вчинку. Але в це свято я хочу сказати тобі просто: «Я тебе люблю!»


З Днем святого Валентина від щирого серця вітаю свою прекрасну дружину! Мила, ти для мене найдорожча! Крім тебе мені більше ніхто не потрібен. Давним-давно я подарував тобі своє серце, а ти мені своє. Знай: я ніколи і нікому не дам тебе образити, ти завжди будеш зі мною, як за кам’яною стіною. Я люблю тебеВітаю з Днем святого Валентина і бажаю, щоб кохання завжди жило у твоєму серці, щоб на душі було тепло і радісно, щоб у житті все вдавалося, щоб поряд завжди була потрібна та кохана людина.


Вітаю із Днем святого Валентина! Бажаю із почуттям закоханості зустрічати кожен день. Бажаю любити своїх близьких, свою другу половинку, свою роботу та діяльність, своє життя та себе. І нехай будь-яка любов завжди буде взаємною!


Бажаю кохання, розуміння, ніжності, романтики. Ніколи не знати, що таке самотність. Щоб завжди були руки, які б гріли, губи, які цілували б і душа, яка любила б. Даруйте кохання і отримуйте. З Днем Святого Валентина!Вітаю з Днем святого Валентина та хочу побажати з любов’ю в серці зустрічати кожен день та на крилах любові летіти до мрії всього життя. Нехай твоє кохання квітне, наче роза у саду, нехай твоя друга половина розділяє з тобою дні і радості, і невдачі, нехай пригоди твого життя будуть романтичними, цікавими, веселими та дивовижними.


Вітаю з Днем святого Валентина та бажаю взаємного кохання у житті, нестримної любові до сім’ї, близьких та друзів. Нехай твоє серце жваво б’ється у ритмі щастя. Нехай твої почуття будуть щирими. Нехай твоя душа летить до своєї мрії, а твоя друга половина обов’язково допоможе її здійснити.


Вітаю тебе з Днем Валентина. Цей день створений для того, щоб віддавати і приймати любов, малювати сердечка у листівках і дарувати їх найобожнюванішим. Хай буде багато сердечок у душі, нехай завжди панує любов і дарує найпозитивніші емоціїВітаю з Днем святого Валентина. Бажаю твоє серце щиро кохало та кохали тебе, щоб твоя любов спроможна була наповнити цей світ дивами та красою. Нехай не буде перешкод та сварок у відносинах з коханою людиною, нехай кожен день проходить з любов’ю до близьких і до самого життя.


З днем закоханих вітаю!
Що тут побажати?
Щоб кохання оселилось
У вашій хаті.

Щоби пристрасть вирувала,
Щоб душа співала,
Щоб прекрасне почуття
Серце зігрівало.

Буде поряд хай людина,
Що хвилює душу,
Подвиги нехай кохання
Здійснювати змушує.


В День закоханих, звичайно,
Почуттів бажаю я,
Манить хай тебе кохання
Сила ніжна і п’янка.

Буде хай воно взаємним,
Хай дарує тобі крила,
Хай завжди допомагає
Всі здійснити твої мрії.Новини Волині