Привітання з Святою Вечерею

Святвечір – особливий час. Ми чекаємо народження Ісуса та віримо, що разом з ним народиться надія на краще, зміниться щось у цьому світі, та й сам світ зміниться. Нехай же збудуться наші сподівання. Добра, злагоди, миру та любові вам!


Вітаю з Різдвом Христовим та Різдвяними святами! Бажаю, щоб з першою різдвяною зіркою у Ваш дім зійшло Боже благословення, щастя, здоров’я, добробут, мир і злагода!


Ніч напередодні Різдва – це перемога світлих сил над злом. Бажаємо вам переважання добра, радості, добробуту та удачі! І нехай у ваших серцях також буде зроблено вибір на користь чуйності, терпіння і співчуття до всіх навколишніх вас людей


.


У Різдвяний святвечір від щирого серця бажаю, щоб збулися всі добрі надії та світлі мрії, щоб чудове свято подарувало велику радість, щоб для щасливого життя не було ніяких перешкод. Здоров’я і миру, достатку і віри, краси душі та взаємної любові!


Вітаю Вас з Різдвяним святвечором! Бажаю, щоб цей важливий день і прийдешнє Різдво принесли у ваш будинок добрі та радісні вісті, здоров’я душевне і тілесне, мир, любов і удачу у всіх справах! Нехай Різдвяна зірка світить на всіх життєвих дорогах, допомагає вибрати правильний шлях і робити добрі вчинки


У Різдвяний святвечір я бажаю світлого миру і справжнього добра, душевного спокою і тепла, чуйного серця і щирої любові, веселого свята в будинку і вірного щастя, небесної благодаті та доброї надії.Вітаю з Різдвяним святвечором і бажаю миру, розуміння дорогих людей, благополуччя, радості душі, терпіння і натхнення. Нехай разом з добрим святом в твоє життя впевнено крокує щастя, нехай все, що серце загадає, неодмінно збудеться.


Вітаю з Різдвяним святвечором. Хочу від душі побажати миру і достатку, радості і краси, гармонії і любові, надії і благополуччя, удачі і душевного тепла. Знай, щастя вже в дорозі, вір, що все буде ще краще, ніж зараз.


Нехай Різдво подарує тобі стійкі, щирі та щасливі стосунки. Нехай здійсняться твої найсміливіші мрії та сміливі плани. Будь весела і щаслива, енергійна і здорова!Ніч напередодні Різдва — це свято світлих сил над злом. Бажаємо вам добра, радості, добробуту та удачі! І нехай у ваших серцях також буде зроблений вибір на користь чуйності, терпіння та співчуття до всіх оточуючих.


На святвечір перед Різдвом бажаємо вам залишатися вірними та чистими душею, насолоджуватися кожним прожитим днем, адже навіть він – дар для людини. Нехай радість вашого життя, її смак і краса будуть яскравішими за сонце, а негаразди, неприємності і сум назавжди покинуть ваш дім!


Цього особливого вечора напередодні Різдва нехай мир і спокій не покидають вас. Бажаю вашому серцю доброти, добробуту, радості та затишку. Нехай Божа благодать огорне вас і принесе щастя.Бажаю, щоб у світлий Водохресний святвечір пішли всі тривоги, а душа наповнилася всім найпрекраснішим. Нехай всі дороги перед тобою будуть відкриті та приведуть тебе до справжнього щастя!


Напередодні Водохрещі надсилаю вам теплі привітання! Нехай дім наповниться радістю та любов’ю! Нехай у свято зберуться всі найближчі та улюблені люди! Бажаю вам очиститися від усіх негативних почуттів та думок та зустріти свято з чистою душею та вірою в серці!


У Водохресний святвечір бажаю вам змити разом з освяченою водицею гріхи та погані думки. Нехай здоров’я буде таким же стійким, як водохресні морози. Добробуту у домі та мирного небозводу. 

Новини Волині