Вербна Неділя привітання

З Вербною неділею! Нехай світле свято заряджає теплою енергією, дає сили для здійснення задуманого. Нехай вербочка охороняє дім від зла та негараздів, а Господь дарує щастя, сили, спокій та смирення духу. Здійснюй добрі вчинки та справи, залишайся чесним та вірним. Люби, оберігай, цінуй своїх близьких, будь жертовною душею та май чисті помисли.


У світле свято Вербної неділі бажаю, щоб всі негаразди минали вашу оселю стороною. Зичу міцного здоров’я, мирного неба, достатку, успіхів та втілення мрій. Нехай Боже благословення осяє твою життєву дорогу і принесе багато щасливих мирних днів.


Вербна неділя – світле свято. Бажаю пам’ятати про те, що найголовніше у житті – мир, любов, милосердя, добро та вміння прощати. Нехай кожен день буде наповнений теплом та світлом. Бажаю сімейного благополуччя і гармонії в усьомуВітаю з Вербною Неділею. Бажаю добробуту та миру на довгі роки, бажаю, щоб гілки верби позбавили від усіх недуг та розчарувань, щоб це свято запалило яскравий вогонь любові в серці та полум’я щастя в усьому домі.


Вітаю з Вербною Неділею та бажаю щирих сподівань та добрих посмішок, міцних сил та відмінного здоров’я. Нехай свята верба наповнить твоє серце радістю, подарує твоїй сім’ї щастя та наповнить твій дім благополуччям.


Вітаю з Вербною Неділею та від душі бажаю бути стійкою людиною, наче міцна верба, ніколи не зазнати суму та зради, завжди прагнути до світу добра та отримувати від небес можливості для досягнення щастя та успіху.У Вербну вам неділю
Бажаю щастя хвилю,
Здоров’я та удачі,
Й кохання ще на здачу.

Щастить нехай щомиті,
Щоб радісні та ситі,
Були в свята зелені,
Неначе наречені!


Вас у Вербну я Неділю
Буду від душі вітати,
Гілочкою по бокам
За радістю буду шмагати.

Побажаю вам здоров’я,
Віри, радості, надії,
Хай Господь допомагає
Вам здійснити усі мрії.


Із Вербною Неділею вітаю,
Хай в домі буде щастя і любов!
Хай віра в Бога Вам допомагає
Долати перешкоди знов і знов,

Дарує кожен день нехай надію
На краще і щасливе майбуття.
Реальністю хай стануть усі мрії,
Веселого і гарного життя!Хай вербове гілля
Освятить все життя.
Хай приносить удачу
До любові в додачу.

Хай здоров’я з водою
Принесе за собою.
Хай збуваються мрії
У Вербову неділю!


Я у Вербну вас неділю
Відшмагаю гілочкою,
Щоб співало ваше серце
Дзвінко, як сопілочка.

Тіло щоб було міцним,
Не здавали нерви,
Лупцювати буду славно
Паростком вас верби.


Сьогодні я вас відлупцюю
Гнучкою гілкою верби,
Щоб всі проблеми і печалі
З життя щасливого пішли.

Бажаю вам здоров’я в тілі,
В душі — надії і любові,
Нехай приманять вам достаток
Зелені гілочки вербові.З Вербною неділею! Нехай світле свято заряджає теплою енергією, дає сили для здійснення задуманого. Нехай верба охороняє дім від зла та негараздів, а Господь дарує щастя, сили, спокій та смирення духу.


Вітаю з Вербною неділею! Нехай вербова гілка принесе вам здоров’я, бадьорість, довголіття і добробут. Нехай у вашому домі буде мир, любов та злагода!


У це світле весняне свято Вербної неділі хочеться побажати вам миру в душі, добробуту в домі, чистих помислів, а також гармонії з близькими. Нехай разом з гілочкою верби в ваш будинок увійдуть Ангели і будуть охороняти  вас і вашу сім’ю.Новини Волині