На Театральному майдані Луцька встановлять фотостенд «Живемо з надією. Пам’ятаємо. Чекаємо» із зображеннями безвісти зниклих військових. Конструкція буде розміщена навпроти стенда загиблим військовослужбовцям.
Про це стало відомо 13 травня під час засідання виконавчого комітету Луцькради.
Нагадаємо, створити інформаційний фотостенд вирішили з метою підтримки родин і гідного пошанування героїзму, мужності та відваги військовослужбовців, які були визнані зниклими безвісти за особливих обставин. Із пропозицією щодо встановлення у міську раду зверталися члени родин військовослужбовців.
Читати ще: У Луцьку дотримуватимуться загальнонаціональної хвилини мовчання. Як саме
Департаменту з питань ветеранської політики Луцької міської ради доручили встановити конструкцію стенду і взяти її на баланс.
Раніше на сесії міської ради погодили критерії для розміщення світлин військовослужбовців.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити
