Вступивши у злочинну змову, реалізували незаконну оборудку та завдали навчальному закладу збитків на понад 1,4 мільйона гривень. За такі дії судять директора одного із закладів професійної освіти на Волині та директора приватного підприємства.
Про це інформує прокуратура Волині.
Встановлено, що між навчальним закладом та суб’єктом господарювання у 2024 та 2025 році було укладено договори про постачання теплової енергії.
При цьому спільники заклали в них умови, за якими заклад платив за товар за завищеною ціною, окрім того, безпідставно оплачуючи ще і послуги із транспортування теплової енергії.
Через незаконні дії посадовців із січня 2024 року по березень 2025 року центр професійної освіти переплатив за теплову енергію понад 1,4 мільйона гривень.
Дії підозрюваних кваліфіковані за ч. 4 ст. 191 КК України.
Прокурорами також заявлено позови про стягнення з обвинувачених усієї суми завданої їхніми незаконними діями матеріальної шкоди.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити
