Завтра Луцьк прощатиметься з воїном Олексієм Федоренком, який загинув майже два роки тому

У вівторок, 17 березня, об 11 годині у кафедральному соборі Святої Трійці у Луцьку відбудеться відспівування військовослужбовця Федоренка Олексія Віталійовича (08.03.1975 року народження).

Про це інформують у міській раді.

Військовий загинув 20 серпня 2024 року під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Залізне Донецької області.

Завтра, 17 березня, о 10 год. тіло загиблого траурним кортежем перевезуть з приміщення Волинського обласного бюро судово-медичної експертизи (вул. Стефаника) до будинку на бульварі Івана Газюка, 1, де жив Герой, а потому – до кафедрального собору Святої Трійці.

Поховають Героя у секторі військових поховань на міському кладовищі у селі Гаразджа.

Редакція Волинських Новин висловлює щирі співчуття рідним. Вічна пам’ять і слава Захиснику!Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити

Новини Волині