Завдяки камері відеоспостереження у Луцьку знайшли причину загоряння напівпідземних смітників

До Департаменту муніципальної варти Луцької міської ради раніше надходили звернення від ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс» щодо регулярних випадків загоряння сміття у напівпідземних контейнерах для збору твердих побутових відходів на вул. Івасюка Володимира (перехрестя з вул. Львівська). Наразі на вказаній локації вже встановлено камеру відеоспостереження.

Виявили і причину займання – у контейнери регулярно викидали гарячий попіл, який і спричиняв загоряння, повідомили у департаменті.

Подібні дії не лише завдають шкоди комунальному майну, а й становлять серйозну небезпеку для мешканців прилеглих будинків.

Муніципали нагадують, що ліквідація таких загорянь потребує залучення рятувальників, а пошкоджені елементи контейнерів підлягають заміні за кошти громади.

Читати ще: У Луцькому районі – дві масштабні пожежі через паліїв трави

Наразі триває робота з встановлення особи, причетної до викидання пакета з попелом. Завдяки амерам буде відслідковано маршрут порушника – як до місця викиду, так і від нього – з метою його ідентифікації та притягнення до відповідальності.

Як наголошують, викидання гарячого або тліючого попелу у сміттєві контейнери суворо заборонено. Такі дії тягнуть за собою відповідальність згідно з чинним законодавством.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити

Новини Волині