Водій отримав 17 тисяч штрафу і рік позбавлення прав через їзду під наркотиками.
Про це йдеться в постанові Іваничівського районного суду.
Інцидент стався 18 листопада 2025 року в селищі Іваничі. Андрій Г. керував автомобілем «Опель», маючи ознаки наркотичного сп’яніння: розширені зіниці очей, які не реагують на світло, неприродна блідість обличчя. Від проходження огляду керманич відмовився.
Дії кваліфікували за статтею 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані наркотичного сп’яніння).
На засіданні керманич своєї провини не визнав. Мовляв, у нього уповільнена мова з дитинства через заїкання, проте відповідну довідку отримати не зміг. Неприродню блідність пояснив тим, що закривається від сонця, щоб не старіти. Ще зазначив: є спортсменом, зранку не снідає, тому міг мати поганий вигляд.
Читати ще: Їхав зі швидкістю 100 км/год: на Волині судили водія, який п’яним злетів у річку
Зі слів чоловіка, поспішав до начальника, тому відмовився їхати в Нововолинськ на огляд, хотів пройти в Іваничівські лікарні. Ще в поясненнях водія вказано про вживання канабісу за тиждень до події.
Допитаний капітана поліції пояснив, керманич здійснював дивні маневри вправо-вліво, через що зупинили автівку. Вина у правопорушенні підтверджується протоколом, рапортом, направлення на огляд до Нововолинської ЦМЛ, відеозаписами.
Суд призначив Андрієві Г. штраф у розмірі 17 тисяч гривень і рік позбавлення водійського посвідчення. Апеляційна інстанція залишила постанову без змін.
Дмитро КЛИМЧУК
Фото ілюстративнеЗнайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити
