У Німеччині винесли вирок у справі про подвійне вбивство, яке сталося минулого літа. На лаві підсудних опинився 16-річний хлопець з українським громадянством. Суд визнав його винним у жорстокому вбивстві 32-річної українки та її однорічної доньки.
Про це пише ТСН з посиланням на Spiegel.
Вбивство сталося у червні минулого року в місті Дорстен, що у Північний Рейн-Вестфалія. За даними слідства та матеріалами суду, підліток напав на жінку та її маленьку дитину просто неба, на безлюдній лісовій дорозі.
Він наносив жертвам численні удари руками та ногами, цілячись переважно у голову. Отримані травми виявилися несумісними з життям – і матір, і немовля загинули на місці злочину.
Читати ще: Штовхнув під вантажний поїзд: у Німеччині загинула 16-річна українка
Наступного дня після скоєння вбивства підліток самостійно повернувся на місце злочину, після чого добровільно здався представникам місцевої поліції. Він зізнався у вчиненому, проте під час розслідування так і не зміг виразно пояснити правоохоронцям, що саме спонукало його до такої неконтрольованої агресії.
Мотив цього нападу досі залишається нез’ясованим. Враховуючи неповнолітній вік обвинуваченого, судові слухання проходили у закритому режимі, подалі від преси та громадськості.
Розглянувши всі докази, суд у Німеччині визначив для 16-річного українця міру покарання у вигляді 10 років позбавлення волі. Відбувати свій термін засуджений буде у спеціалізованій виправній установі для неповнолітніх. Наразі зазначається, що вирок ще не набрав законної сили і може бути оскаржений у встановленому порядку.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити
