Втікаючи, кинув гранату в бік лісівників: на Хмельниччині ліквідували злочинця, який застрелив поліцейського

Поліцейські Хмельниччини ліквідували озброєного злочинця, який після смертельної стрілянини втік у лісосмугу та продовжив чинити смертельну загрозу для оточуючих.

Втікаючи, він кинув гранату у бік лісників, які рухались на авто, повідомив голова Нацполіції Іван Вигівський. На щастя, вони не постраждали. Йому було вже байдуже, кого позбавляти життя. У якусь хвилину рішення не вчиняти порушень через те, що позбавлений права керування авто, перетворилося у рішення вбивати.

На пошуки злочинця були направлені спецпризначенці поліції. Коли нападник побачив бронеавтомобіль поліцейських, він знову почав стріляти. У відповідь поліцейські діяли професійно – стрільця ліквідовано.

Читати ще: У поліції показали відео смертельної стрілянини на Хмельниччині

«Але жодна успішно завершена спецоперація не поверне життя нашому поліцейському, який сьогодні загинув під час виконання службових обов’язків.

Щодня поліцейські виходять на службу, розуміючи, що до своїх родин вони можуть і не повернутися. Але ми продовжуємо виконувати свою роботу. І навіть ціною власного життя.

Співчуваю родині загиблого колеги Сергія Чорного. Світла памʼять про нього назавжди у наших серцях», – йдеться у дописі Вигівського.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити

Новини Волині