Волинського поліцейського понад вісім років судять через хабар у $1000

Справу стосовно колишнього волинського поліцейського Юрія Турковця, який отримав хабар за вирішення питання, пов’язаного з незаконною вирубкою дубів, понад вісім років розглядають у суді.

Юрій Турковець в органах внутрішніх справ працював із 2003 року. У 2017 році він очолював сектор кримінальної поліції Луцького відділення, йдеться в сюжеті ТРК «Аверс».

За матеріалами справи, до правоохоронця звернувся Анатолій Стельмах. Чоловіка разом зі спільниками затримали за незаконну вирубку лісу в селі Мартинівка Городищенської громади. Юрій Турковець запропонував чоловікам заплатити йому тисячу доларів, щоб не відкривати кримінал. Натомість Анатолій Стельмах повідомив про вимагання хабаря антикорупційному відділу.

Читати ще: Волинського правоохоронця, якого судили за хабар, виправдали

«Перше рішення Луцького міськрайонного суду виправдальне. Волинська апеляція відправила справу на новий розгляд. Знову виправдальне рішення суду. Апеляція же повернула на третій розгляд. Скільки ще мені судів пройти?» – зазначив Юрій Турковець.

Утретє суд визнав Юрія Турковця винним і призначив йому п’ять років позбавлення волі, заборонив обіймати посади в поліції протягом двох років і конфіскував усе майно. Однак справу повернули на новий розгляд уже вчетверте. Цього разу з ініціативи обох сторін: захисник обвинуваченого просив скасувати рішення суду першої інстанції, а прокуратура вимагала жорстокішого покарання.

Нині справа перебуває на етапі дослідження письмових доказів. Юрій Торковець продовжує заперечувати свою вину.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити

Новини Волині