Волинського морпіха нагородили за бойову роботу на Донеччині

Військовослужбовець 38 окремої бригади морської піхоти імені гетьмана Петра Сагайдачного захисник з Волині Іван Луцюк на позивний Джонні отримав нагороду за виконання бойових завдань у Донецькій області, зокрема у Покровсько-Мирноградській агломерації.

Про це повідомили у Нововолинській громаді.

До лав морської піхоти нововолинець долучився 31 березня 2025 року. Нині проходить службу у підрозділі РУБпАК 3-го батальйону бригади.

Читати ще: На Волині нагородили прикордонників бойового підрозділу та відкрили пам’ятник загиблим бійцям

Нагороду воїну вручили 11 травня. У бригаді зазначають: за кожною відзнакою стоять дні та ночі на позиціях, робота під вогнем, евакуація побратимів і щоденне виконання бойових завдань.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити

Новини Волині