Волинський студент напідпитку вкрав мікроавтобус. У суді казав, що помилився автівкою

Іспитовим строком покарали студента одного з луцьких вишів, який напідпитку вкрав мікроавтобус.

Про це йдеться у вироку Старовижівського районного суду.

Інцидент стався ввечері 2 листопада 2025 року в селі Дубечне Ковельського району. Перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, Павло Ч. проник на територію чужого домогосподарства і звідти вкрав автомобіль Renault Master. Вартість транспорного засобу становить 722 тисячі гривень.

Дії кваліфікували за ч. 3 ст. 289 КК України (незаконного заволодіння транспортним засобом, поєднане з проникненням).

Читати ще: Каталися й застрягли в снігу: як покарали волинян за крадіжку авто біля церкви

На судовому засіданні хлопець пояснив, що перед тим випив неякісного алкоголю з друзями. Гуляючи селом, побачив мікроавтобус, а подібним автомобілем колись їздив у батька. Зі слів хлопця, ймовірно, він подумав, що це його автомобіль, тож вирішив поїхати ним додому. Сказав, що не розуміє, як зміг вчинити такий злочин.

Суд призначив Павлу Ч. п’ять років позбавлення волі, які замінив трирічним іспитовим строком.

Дмитро КЛИМЧУКЗнайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити

Новини Волині