Волинські шашкісти привезли з чемпіонату світу 15 медалей

Переможці Чемпіонату світу з шашок-64 у Кемері, травень 2026 року. Інваспорт.Волинь

Волинські шашкісти привезли 15 медалей з чемпіонату світу з шашок-64 для людей з інвалідністю. Змагання відбулися у місті Кемер, Туреччина.

Про це 25 травня повідомили у Центрі з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю "Інваспорт".

У змаганнях між спортсменами з порушеннями зору перемоги отримали: Зінаїда Мручковська та Галина Мирошниченко. Зінаїда здобула перше місце у класичній партії та два другі місця у рапід Рапід, або швидкі шахи, це різновид гри, в якому час на обмірковування ходу суттєво обмежений. Кожен гравець отримує на партію від 10 хвилин до 1 години.та бліц-партіїБліц у шашках — це партія, де кожному гравцеві виділяється від 3 до 5 хвилин на весь час гри.. Галина здобула треті місця у кожній з цих номінацій.

У гравців з ураженням опорно-рухового апарату Людмила Ведерко здобула два перших місця у класичній та рапід-партії. Друге місце отримала у номінації бліц.

У конкурсантів з порушенням слуху шість перших місць у згаданих номінаціях здобули Олена Зануда та Олександр Охотський.

Зі слів заслуженого тренера України, викладача Волинської обласної дитячо-юнацької спортивної школи Дмитра Мударісова, волинські спортсмени брали участь у 20 видах програми чемпіонату: класика, рапід та бліц, а також у додаткових категоріях за станом здоров'я та статтю.

Загалом під час чемпіонату світу на честь українських шахітсітв 22 рази лунав Державний Гімн України.

Джерело

Новини Волині