Волинянин отримав понад 6 років тюрми за те, що перекинув на територію колонії пакунок із канабісом

Суд визнав 43-річного жителя села Прилуцьке Луцького району винним у незаконному придбанні, зберіганні з метою збуту, а також збуті наркотичних засобів у місця позбавлення волі, та незаконному придбанні, зберіганні та перевезенні наркотичних засобів і психотропних речовин без мети збуту.

Про це інформує прокуратура Волині.

Доведено, що у липні 2025 року чоловік перекинув на територію Маневицької виправної колонії пакунок із канабісом вагою понад 220 грамів.

крім того, працівники поліції вилучили у нього зіп-пакети із амфетаміном і PVP та таблетки із вмістом бупренорфіну. Ці речовини волинянин зберігав для власного вживання.

Читати ще: Ризикував п’ятьма роками волі: водію автівки не вдалося вивезти наркотики через Волинську митницю

Зауважимо, що незадовго до вчинення злочинів він умовно-достроково звільнився із місць несвободи.

Суд призначив обвинуваченому покарання у виді шести років та чотирьох місяців позбавлення волі із конфіскацією майна.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити

Новини Волині