Ковельчанин Ярослав Карпюк та лучанин Артем Смітюх стали володарями Кубка України з баскетболу в складі команди «Київ-Баскет».
Фінал турніру відбувся 15 березня в Івано-Франківську. Колектив зі столиці здолав БК «Прикарпаття-Говерла» – 64:82.
Перемога в кубку – перший трофей для чоловічої команди «Київ-Баскет» у новітній історії. Обоє волинян з’явилися на майданчику. У центрового Карпюка 2 очки, 12 підбирань, у форварда Смітюха – 2 очки і 6 підбирань.
Читати ще: «Карпати» орендували в «Динамо» футболіста з Луцька
Нагадаємо, 22-річний Ярослав Карпюк починав кар’єру в Луцьку, згодом грав у командах зі Львова й Києва. Гравцем «Київ-Баскета» став влітку 2024-го. Також викликався в збірну України з баскетболу 3×3.
21-річний Артем Смітюх займався баскетболом із дитинства під керівництвом батька – тренера Сергія Смітюха. Пізніше грав у Чорткові й Києві. За «Київ-Баскет» теж виступає із 2024 року.
Минулоріч волинські баскетболісти завоювали срібні нагороди в чемпіонаті України.
Дмитро КЛИМЧУК
Фото: БК «Київ-Баскет»Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити
