На 1700 гривень оштрафували волинянина, який не встежив за своїм собакою. Він ризикував залишитися без домашнього улюбленця.
Про це йдеться у постанові Ковельського міськрайонного суду.
Інцидент стався 12 грудня 2025 року в селищі Голоби. Микола Ю. тримав німецьку вівчарку без повідка і намордника. У результаті собака вкусив за руку жінку, спричинивши шкоду здоров’ю.
Дії кваліфікували за ч.3 ст. 154 КУпАП (порушення правил тримання собак і котів).
Читати ще: Вкусив дівчину за ніжку: волинянин залишився без собаки
На судовому засіданні власник пояснив, що на подвір’ї будинку займався господарством і не помітив, як собака вибіг за ворота. Далі пес вкусив за лікоть односельчанку. Волинянин погодився понести грошове покарання, але просив не забирати собаку, бо той має всі необхідні щеплення. Потерпіла натомість просила компенсувати витрати на лікування.
У підсумку Микола Ю. отримав лише 1700 гривень штрафу. Попри те, що у подібних випадках застосовують конфіскацію тварини, собаку суд залишив власнику.
Дмитро КЛИМЧУК
Фото ілюстративнеЗнайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити
