Винуватець смертельної ДТП на Волині сяде на понад п’ять років

За підтримання публічного обвинувачення прокурорів Волинської обласної прокуратури суд визнав 49-річного жителя села Хобултова Володимирського району винуватим у порушенні в стані алкогольного сп’яніння правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілої.

Про це інформує Волинська обласна прокуратура.

Увечері 3 листопада 2025 року нетверезий чоловік, перебуваючи за кермом автомобіля марки Renault Master, на автодорозі в місті Устилуг наїхав на велосипедистку.

У результаті ДТП 61-річна жінка загинула.

Суд призначив водію, який перебуває під вартою, покарання у вигляді п’яти років та восьми місяців ув’язнення з позбавленням права керування транспортними засобами на сім років.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити

Новини Волині