Російські військові завдали удару балістичною ракетою по центру міста Прилуки на Чернігівщині.
Про це повідомив начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, передає Укрінформ.
«Близько 10-ї ранку росіяни вдарили балістичною ракетою по центру Прилук. Під ударом – одне із підприємств. Пошкоджено торговельний центр, що поруч із місцем прильоту, супермаркет і пожежну техніку. На жаль, уже зараз відомо про двох загиблих людей. Щонайменше 17 поранених», – йдеться в дописі.
Посадовець додав, що серед поранених – 14-річна дитина.
Читати ще: Росіяни вбили жінку на Харківщині та масовано атакували південь Одещини
Медики надають усім допомогу. На місці атаки працюють відповідні служби..jpg)
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити
