У Волинській ОВА під час засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обговорили ситуацію після ворожої атаки БпЛА на Волинь.
Увечері 18 березня Волинь знову зазнала атаки російського БпЛА типу «Шахед». Внаслідок атаки постраждав обʼєкт критичної інфраструктури біля Нововолинська.
Як доповіли начальник Володимирської РВА Юрій Лобач та керівники профільних структур, внаслідок інциденту виникла пожежа, яку оперативно локалізували та ліквідували підрозділи ДСНС. Без електроенергії залишилися понад 30 тисяч абонентів, однак уже після півночі електроенергію повністю відновили.
Проте, як зазначив міський голова Нововолинська Борис Карпус, ситуація в енергетиці залишається складною, можливе запровадження графіків відключень.
Розгорнули пункти незламності, куди звертались мешканці, зокрема для підзарядки пристроїв. Ними скористалися близько 45 людей. Зараз пункти не працюють, у разі потреби їх готові відкрити знову.
Жертв чи постраждалих немає, ситуація контрольована, місто наразі функціонує у штатному режимі.
«Водопостачання відновили. Тепло подається в оселі, відповідно до погодних умов. Є проблеми з напругою, але стежимо за ситуацією і реагуємо. За потреби вводять у роботу генератори.
Також мав зустріч із мешканцями вулиці поблизу об’єкта, який зазнав атаки. На жаль, вибухова хвиля пошкодила вікна. Жителі вже вранці написали заяви на відшкодування витрат.
Дякую енергетикам, ДСНС і всім службам, які працювали над ліквідацією аварії», – додав Борис Карпус.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити
