Уряд Польщі схвалив заборону на телефони та смартгодинники в школах

Польща планує заборонити використання телефонів і смартгодинників у школах для учнів віком до 16 років. Відповідний законопроєкт вже схвалив польський уряд, далі його мають затвердити парламент та президент Кароль Навроцький.

Про це пише Межа з посиланням на Engadget.

Законопроєкт передбачає заборону на використання пристроїв протягом усього навчального дня, включно з перервами та позакласними заходами. Школярам дозволять приносити гаджети з собою, але навчальні заклади зобов’яжуть організувати спеціальні місця для їх зберігання до завершення занять.

Обмеження не поширюватимуться на вчителів та інших працівників шкіл, а також на учнів із хронічними захворюваннями, інвалідністю чи іншими особливими потребами. Наприклад, діти, яким необхідно контролювати рівень цукру в крові, зможуть залишити пристрої при собі, решта зможуть взяти смартфон у випадку надзвичайної ситуації.

Читати ще: В Україні пропонують заборонити смартфони та інші гаджети в школах

Якщо законопроєкт схвалять на всіх рівнях, він набуде чинності з початком наступного навчального року 1 вересня.

«Ми пропонуємо заборонити використання мобільних телефонів під час уроків та перерв у початкових школах, – заявив прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск. – Це не ідеальне рішення, ми не маємо щодо цього жодних ілюзій, але мусимо реагувати на серйозну проблему залежності від телефонів та інтернету».Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити

Новини Волині