Українські військові знищили російські літак-амфібію «Альтаїр» та гелікоптер

Українські військові в ніч на 15 травня знищили російський літак-амфібію Бе-200 «Альтаїр» і гелікоптер Ка-27 у Єйську.

Про це повідомив командувач Сил безпілотних систем Роберт Бровді, пише Бабель.

Також цієї ночі Сили безпілотних систем поцілили в ЗРК «Тор-М2» на Луганщині та ЗРГК «Панцир-С1» у Криму.

Читати ще: Українські війська вдарили по нафтовому обʼєкту в Ярославлі. Дрони долетіли до Москви, Пермі та Чечні

Під ударом був і корабель-сухогруз із боєкомплектом у Бердянську, а також навчальний центр і пункт тимчасової дислокації росіян на Луганщині.

Загалом цієї ночі СБС вдарили по 23 військових цілях та обʼєктах у російських Таганрогу та Єйську, а також на окупованих територіях: у Криму, Донецькій, Запорізькій, Луганській областях, зокрема в Бердянську, Мелітополі та інших містах.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити

Новини Волині