НЕК «Укренерго» отримала від словацького системного оператора SEPS офіційний лист про одностороннє припинення договору про взаємне надання аварійної допомоги.
Про це повідомляє пресслужба української енергокомпанії.
В «Укренерго» зазначили, що Остаточно договір перестане діяти з травня цього року. Причин такого рішення словацька сторона не пояснила.
Український оператор наголосив, що не допускав порушень умов договору й діяв «у дусі добросусідства» та відповідно до норм європейського законодавства.
У компанії підкреслили, що для українських споживачів жодних змін не буде, адже аварійну допомогу зі Словаччини залучали рідко й у невеликих обсягах – востаннє це було у січні.
Читати ще: «Укренерго»: Зупинка постачань електроенергії зі Словаччини не вплине на енергосистему України
Також «Укренерго» запевнило, що припинення договору не впливає на комерційний обмін й імпорт електроенергії зі Словаччини до України триває без обмежень.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити
