Україна отримала від Словаччини офіційний лист про припинення аварійної допомоги

НЕК «Укренерго» отримала від словацького системного оператора SEPS офіційний лист про одностороннє припинення договору про взаємне надання аварійної допомоги.

Про це повідомляє пресслужба української енергокомпанії.

В «Укренерго» зазначили, що Остаточно договір перестане діяти з травня цього року. Причин такого рішення словацька сторона не пояснила.

Український оператор наголосив, що не допускав порушень умов договору й діяв «у дусі добросусідства» та відповідно до норм європейського законодавства.

У компанії підкреслили, що для українських споживачів жодних змін не буде, адже аварійну допомогу зі Словаччини залучали рідко й у невеликих обсягах – востаннє це було у січні.

Читати ще: «Укренерго»: Зупинка постачань електроенергії зі Словаччини не вплине на енергосистему України

Також «Укренерго» запевнило, що припинення договору не впливає на комерційний обмін й імпорт електроенергії зі Словаччини до України триває без обмежень.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити

Новини Волині