У Володимирі знайшли тіло чоловіка

У понеділок, 9 березня, у Володимирі виявили тіло чоловіка.

Про це пише ВСН з посиланням на поліцію.

На місці події працює слідчо-оперативна група.

Читати ще: У Луцьку під мостом виявили тіло восьмикласниці

Як зазначила начальниця відділу комунікації ГУНП у Волинській області Ольга Бузулук, біля тіла був знайдений документ, що посвідчує особу. Наразі встановлюють, чи це дійсно він, бо труп дуже давній.

«Ознак насильницької смерті немає. Тіло відправлено на СМЕ для встановлення причин смерті», – додала речниця ГУНП у Волинській області.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити

Новини Волині