У Володимирі горіла будівля з орендованим приміщенням

Пожежа трапилася сьогодні зранку у Володимирі на вулиці Миколаївській.

Зі слів очевидців, зайнялася покрівля будівлі. На місці події працювало кілька екіпажів рятувальників ДСНС.

Як розповіли Волинським Новинам у пресслужбі ДСНС області, наразі вогнеборці ліквідували пожежу. Попередньо, горіла будівля з орендованим приміщенням.

Читати ще: У сім’ї військового з Волині згорів будинок. Родина потребує допомоги

На щасті, обійшлося без постраждалих. Причина пожежі встановлюється.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити

Новини Волині