У Турійській громаді повідомили про втрату двох воїнів – Олега Ковальчука та Андрія Свігуна

Сумні звістки сколихнули Турійську громаду… Стало відомо про смерть одразу двох військових.

13 травня у Куп’янському районі внаслідок ворожого обстрілу загинув сержант Олег Георгійович Ковальчук, 10.06.1972 року народження, житель села Тагачин.

14 травня у лікарні міста Краматорськ зупинилося серце військовослужбовця, старшого сержанта Андрія Олексійовича Свігуна, 12.04.1977 року народження, жителя села Дольськ.

Із перших днів повномасштабного вторгнення Олег Ковальчук став на захист України. Служив у складі 14-ої окремої механізованої бригади, мужньо боронив рідну землю від російського агресора.

Турійська громада у скорботі схиляє голови перед світлою пам’яттю Захисника. Щиро співчувають брату Василю, який сьогодні також боронить Україну, усій родині, близьким, друзям та всім, хто знав Олега Георгійовича.

Чин поховання воїна відбудеться у неділю, 17 травня. О 12:00 розпочнеться прощання із воїном біля рідного дому.

Андрій Свігун ще у 2017 році обрав шлях військового – шлях служіння, відповідальності та захисту своєї країни. Віддано ніс службу за контрактом, залишаючись вірним присязі та Україні. З перших днів повномасштабного вторгнення разом із побратимами став на оборону рідної землі.

«Висловлюємо щирі співчуття братові, дружині, синові, рідним і близьким Андрія. Розділяємо ваш біль і схиляємо голови у скорботі», – написали у громаді.

Про прибуття траурного кортежу та чин поховання буде повідомлено додатково.

У зв’язку зі смертю Захисників у громаді оголошено триденну жалобу.

Редакція Волинських Новин висловлює щирі співчуття рідним. Вічна пам’ять і слава Захисникам!Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити

Новини Волині