Дорожньо-транспортна пригода трапилася вчора, 3 червня, у Нововолинську.
Зі слів очевидців, водій авто скоїв наїзд на жінку. Пішохідка отримала тілесні ушкодження.
На місці аварії працювали правоохоронці та медики.
Як розповіли Волинським Новинам у пресслужбі КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», медики на місці ДТП надавали допомогу 64-річній жінці.
Читати ще: Біля Луцька вантажівка на смерть збила велосипедиста
У постраждалої діагностували забої.
Їй надали невідкладну медичну допомогу та доправили у лікарню.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити
