У Нововолинську авто збило 64-річну жінку

Дорожньо-транспортна пригода трапилася вчора, 3 червня, у Нововолинську.

Зі слів очевидців, водій авто скоїв наїзд на жінку. Пішохідка отримала тілесні ушкодження.

На місці аварії працювали правоохоронці та медики.

Як розповіли Волинським Новинам у пресслужбі КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», медики на місці ДТП надавали допомогу 64-річній жінці.

Читати ще: Біля Луцька вантажівка на смерть збила велосипедиста

У постраждалої діагностували забої.

Їй надали невідкладну медичну допомогу та доправили у лікарню.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити

Новини Волині