Працівників медичного центру в нідерландському місті Наймеген відправили на шеститижневий карантин через порушення заходів безпеки під час контакту з пацієнтом, зараженим хантавірусом.
Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на NU.nl.
«Медпрацівники центру Radboudumc у Неймегені не дотрималися належних процедур під час догляду за пацієнтом з хантавірусом. Через це дванадцять осіб з міркувань безпеки відправили на шеститижневий карантин», – йдеться у повідомленні.
Читати ще: Спалах хантавірусу: кількість інфікованих дещо зросла, але ВООЗ закликає не хвилюватися
Під час лікування пацієнта медики не повністю дотрималися чинних протоколів безпеки. Порушення стосувалися процедур забору й обробки крові, а також утилізації сечі хворих.
Відповідно до міжнародних рекомендацій, у цих випадках мали застосовувати суворіші протоколи.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити
