25 травня у Луцьку відбудеться «Хода безбар’єрності», до участі в якій запрошують усіх охочих.
Про це інформують у Волинській ОВА.
Початок заходу о 12:00 біля ЦНАПу за адресою – вул. Лесі Українки, 35.
Маршрут ходи пролягатиме вулицею Лесі Українки, далі – проспектом Волі до департаменту з питань ветеранської політики (вул. Сергія Тимошенка, 2), а звідти до Волинської ОВА (Київський майдан, 9).
Читати ще: У Луцьку провели «Ходу безбар’єрності»: протестували міські тротуари на візках і з тростинами. Фото
Організатори заходу: управління містобудування та архітектури Волинської облдержадміністрації спільно з Євген Сивопляс та ГО «Зруш Скелю».Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити
