Ввечері у суботу, 14 березня, під час патрулювання на вулиці Звʼязківців у Луцьку інспектори виявили дорожньо-транспортну пригоду за участю автомобіля Renault.
Про це інформує патрульна поліція Волині.
Патрульні зʼясували, що водій не обрав безпечної швидкості руху, не був уважним за кермом, не дотримався безпечного бокового інтервалу. У результаті він втратив керування та здійснив наїзд на бордюр. Автомобіль отримав механічні пошкодження. На щастя, травмованих немає.
Під час спілкування з водієм патрульні помітили ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік пояснив, що нібито вживав алкоголь уже після ДТП. Огляд на стан сп’яніння на місці події за допомогою приладу Драгер показав 1,98 проміле.
Читати ще: У Луцьку учень за кермом Audi протаранив два авто в дворі і втік. Його судили
Тож на 72-річного керманича патрульні склали адміністративні матеріали за:
▪️ ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило ДТП),
▪️ ч. 4 ст. 130 (Вживання алкогольних напоїв водієм після дорожньо-транспортної пригоди) КУпАП.
Надалі рішення у справі прийматиме суд.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити
