17 травня о 21:15 на лінію 103 надійшов виклик від лучанки щодо проблем із диханням. На виклик миттєво виїхала бригада відділу медицини катастроф.
Про це повідомили у Волинському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
На момент приїзду бригади ЕМД жінка скаржилася на задишку, яка виникла раптово. За оцінкою медиків, стан пацієнтки був важкий. Попередній діагноз – тромбоемболія легеневої артерії.
Читати ще: Волинські медики екстренки транспортували пацієнта з тяжкими опіками
Під час транспортування на ношах пацієнтки до автомобіля швидкої її стан різко погіршився – на сходовому майданчику сталася раптова зупинка кровообігу. Медики негайно розпочали серцево-легеневу реанімацію. Через 8 хвилин у жінки було відновлено спонтанний кровообіг та забезпечено післяреанімаційну підтримку.
У стабільному важкому стані пацієнтку госпіталізовано в заклад охорони здоров’я.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити
