Учора в Луцьку на вулиці Рівненській інспектори зупинили керманичку автомобіля BMW за порушення правил дорожнього руху. Спілкуючись із жінкою, патрульні помітили в неї ознаки алкогольного сп’яніння. Громадянці запропонували пройти огляд на визначення стану сп’яніння у встановленому законом порядку, однак вона відмовилася.
Про це повідомили в патрульній поліції Волині.
Ще один випадок трапився на вулиці Миру. Інспектори зупинили автомобіль Toyota. Під час спілкування з керманичем патрульні помітили в нього ознаки сп’яніння. Результат огляду на приладі «Драгер» – 1,12 проміле. Окрім того, поліцейські встановили, що чоловік не має права керувати транспортними засобами та позбавлений права керування строком на п’ять років.
Читати ще: У Ковельському районі автівка влетіла у дерево, травмувалася жінка
Третій випадок трапився в селі Рованці на вулиці Будівельній. Там патрульні зупинили автомобіль BMW. Під час спілкування інспектори виявили в керманича ознаки алкогольного сп’яніння. Водій погодився пройти огляд на стан сп’яніння в медичному закладі. Висновок нарколога – позитивний.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити
