У Китаї стався вибух газу на шахті: загинули щонайменше 90 осіб

22 травня через вибух газу на вугільній шахті в китайському місті Чанчжі загинули щонайменше 90 людей. Під час інциденту там працювали 247 робітників.

Про інцидент повідомляє китайське державне медіа Сіньхуа. Про кількість загиблих пише Guardian з посиланням на слова китайської телерадіокомпанії CCTV, передає Бабель.

Спочатку влада повідомляла, що загинули восьмеро людей, а 201 людину евакуювали. Голова Китаю Сі Цзіньпін наказав робити все необхідне для пошуку зниклих безвісти та допомоги пораненим, а також притягти до відповідальності винних в інциденті. Керівників компанії, що керує шахтою, затримали правоохоронці.

Читати ще: Ебола в ДР Конго поширюється швидше, ніж за нею встигають медики. Місцеві підпалили центр допомоги пацієнтам

Ця катастрофа на шахті – одна з найсмертоносніших в Китаї за останнє десятиліття. У 2023 році внаслідок обвалу на вугільній шахті на півночі регіону Внутрішня Монголія загинули 53 людини. У 2009 році внаслідок вибуху на шахті в північно-східній провінції Хейлунцзян загинули понад 100 людей. З початку 2000-х років у Китаї значно зменшилася кількість смертельних випадків на вугільних шахтах, які часто спричиняються вибухами газу або повенями.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити

Новини Волині