У Києві кількість постраждалих через атаку РФ зросла до 44, серед них – двоє дітей

У Києві кількість постраждалих внаслідок російської комбінованої атаки збільшилась до 44, серед з них – двоє дітей, одна людина загинула.

Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко.

«Жахливою була ніч для Києва…Зараз рятувальники гасять пожежі, розбирають завали. Медики надають допомогу постраждалим. На цю годину внаслідок ворожої атаки одна людина загинула», – зазначив Кличко.

«Із них медики госпіталізували 28 поранених, в тому числі – двох дітей (у стані середньої тяжкості). Троє постраждалих перебувають у тяжкому стані», – поінформував Кличко.

16 постраждалим медики надали допомогу амбулаторно.

Як повідомляли, вночі 24 травня під час масованої повітряної атаки військ РФ у різних районах Києва сталися влучання та падіння уламків, спалахнули пожежі. Повідомляли про одну загиблу людину та 34 постраждалих, зокрема двох дітей.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити

Новини Волині