У громаді на Волині чотирьом жінкам вручили звання «Мати-героїня»

Чотирьом багатодітним матерям із Велимченської громади урочисто вручили почесні звання «Мати-героїня».

Почесні відзнаки 6 травня вручила голова громади Анастасія Павлович.

Державні відзнаки отримали жінки, які виховали п’ятьох і більше дітей, створивши для них належні умови для навчання, розвитку та виховання, інформують у громаді.

Відповідно до Указу Президента України від 09 травня 2025 року № 300/2025 почесне звання «Мати-героїня» присвоєно:

Косинській Світлані Миколаївні, мамі 7 дітей із села Дошне;

Буднік Ользі Миколаївні, матері 6 дітей із села Велимче;

Наход Наталії Іванівні, матері 5 дітей із села Велимче;

Білокінь Валентині Сергіївні, матері 5 дітей із села Велимче.

«Ці жінки є гідним прикладом материнства, які з любов’ю та турботою виховали п’ятьох і більше дітей, створили сприятливе середовище для їхнього навчання, розвитку та формування моральних і духовних цінностей», – зазначають у громаді.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити

Новини Волині