Чотирьом багатодітним матерям із Велимченської громади урочисто вручили почесні звання «Мати-героїня».
Почесні відзнаки 6 травня вручила голова громади Анастасія Павлович.
Державні відзнаки отримали жінки, які виховали п’ятьох і більше дітей, створивши для них належні умови для навчання, розвитку та виховання, інформують у громаді.
Відповідно до Указу Президента України від 09 травня 2025 року № 300/2025 почесне звання «Мати-героїня» присвоєно:
Косинській Світлані Миколаївні, мамі 7 дітей із села Дошне;
Буднік Ользі Миколаївні, матері 6 дітей із села Велимче;
Наход Наталії Іванівні, матері 5 дітей із села Велимче;
Білокінь Валентині Сергіївні, матері 5 дітей із села Велимче.
«Ці жінки є гідним прикладом материнства, які з любов’ю та турботою виховали п’ятьох і більше дітей, створили сприятливе середовище для їхнього навчання, розвитку та формування моральних і духовних цінностей», – зазначають у громаді.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити
