Третій армійський корпус зірвав спробу масштабного механізованого наступу РФ

Третій армійський корпус зірвав спробу масштабного механізованого наступу армії Російської Федерації.

Як передає Укрінформ, про це повідомили на сторінці корпусу у Фейсбуці.

«19 березня противник здійснив наймасштабнішу спробу прориву на Лимансько-Борівському напрямку. Росіяни залучили сили 1-ї танкової та 20-ї загальновійськової армій РФ, але ворог почав зазнавати втрат, не доїхавши до ЛБЗ», – ідеться у повідомленні.

Ворог пішов в атаку одночасно на семи напрямках і задіяв понад пів тисячі піхотинців, 28 одиниць бронетехніки, більш як 100 одиниць мототехніки, багі й квадроциклів.

«За чотири години підготовлені підрозділи «Трійки» перетворили стрімкий прорив росіян на масштабний провал», – зазначили у корпусі.

Втрати ворога в техніці: 84 одиниці мототехніки, 11 БМП і БТР та три танки. Уражено ТОС «Сонцепьок» і п’ять гармат. Знищено 160+ ворожих БПЛА.

Читати ще: Президент нагородив воїнів, які знищили FPV-дроном російський вертоліт Ка-52

«Півтора місяця ми спостерігали ознаки підготовки наступу. Росіяни нарощували удари КАБами по наших переправах через Оскіл, намагаючись відрізати логістику. Почали наводити власні понтонні переправи й розміновувати маршрути – це прямо вказувало на підготовку до широкомасштабного механізованого наступу.

Ми готувалися: на різних напрямках було відпрацьовано оборонні дії, кожна бригада мала власний план відбиття атаки. Корпус координував ці дії – і в результаті на всіх напрямках удари було зірвано», – зазначив бригадний генерал Андрій Білецький.

За добу бригади й полки корпусу знищили 405 військовослужбовців ворога: 288 – безповоротні, решта – санітарні втрати.

«Армії РФ не вдалося захопити ні населених пунктів, ні позицій. Знищення залишків живої сили, якій вдалося вижити у кілзоні «Трійки», триває», – наголосили в корпусі.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити

Новини Волині