Сьогодні з російського полону повернули захисників з Волині. Усі воїни перебували в російському полоні ще з 2022 року. Весь цей час їх чекали родини, друзі, побратими та вся країна.
Про це повідомив голова Волиньскої ОВА Роман Романюк.
Зокрема, з полону звільнили:
Олександра Дяченка із села Древині Володимирського району,
Віталія Жука зі Старої Вижівки,
Дмитра Іващука із Торчина,
Анатолія Лук’янчука із села Волошки Ковельського району.
Також додому повертається Юрій Сухецький – уродженець та житель селища Ялта Маріупольського району Донеччини, мама якого проживає нині на Волині – у селі Вишнів Ковельського району.
«Дякуємо Президенту України Володимиру Зеленському, усій команді, яка працює над поверненням українців, нашим міжнародним партнерам та військовим, завдяки яким обміни стають можливими.
Попереду у хлопців відновлення, лікування, зустрічі з близькими і час поруч із рідними. Вітаємо вдома!» – наголосив Роман Романюк.
Як інормували, сьогодні відбувся перший етап обміну 1000 на 1000 відповідно до домовленостей, досягнутих за посередництва США. З російського полону визволено першу групу – 205 оборонців.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити
