Через ситуацію з поведінкою вчительки-логопедині Камінь-Каширського ліцею № 1 ім. Євгена Шабліовського утворили дві комісії для службового розслідування – у навчальному закладі та в місцевому управлінні гуманітарної політики.
Про це 9 березня повідомила освітня омбудсменка Надія Лещик.
«Щодо ситуації з поведінкою вчителя-логопеда Камінь-Каширського ліцею № 1 ім. Євгена Шабліовського. Хочу зауважити, що така поведінка педагога неприпустима.
Звертаюся до педагогів-колег: не потрібно виправдань «довели тощо»!
Читати ще: Скандал при дітях: у ліцей на Волині через конфлікт вчителів викликали поліцію
Відео не поширюю, бо там не заблюрене обличчя дитини, яка стала «заручником» неетичної поведінки та нецензурних висловів вчителя-логопеда.
Зауважу, що дитина, яка стає свідком насильства – теж потерпає від нього.
Комунікувала з управлінням гуманітарної політики Камінь-Каширської міської ради. За їхньою інформацією, конфлікт розпочався 4 березня 2026 року та продовжився 5 березня. В обох випадках була викликана поліція, яка зафіксувала поведінку педагога та склала відповідні протоколи. Створено дві комісії для проведення службового розслідування – одна у закладі освіти, інша – в управлінні гуманітарної політики.
Надала юридичну консультацію. Надалі будемо комунікувати з управлінням гуманітарної політики та керівником закладу освіти», – йдеться у дописі.
Надія Лещик пообіцяла тримати цю ситуацію на контролі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити
