Сім’ї полеглого воїна з Маневиччини вручили його орден

Ордена «За мужність» ІІ ступеня посмертно удостоєно штаб-сержанта Сергія Водька з Хряська. Високу державну нагороду вручено дружині Ганні Петрівні та доньці Соломії.

Про це повідомили в Маневицькій селищній раді.

Урочиста церемонія відбулася в Цмінівському ліцеї. Нагороду родині Героя передав молодший лейтенант Камінь-Каширського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Андрій Дубровський.

Слова шани та вдячності прозвучали також для батьків захисника Ярини Сергіївни та Марка Сергійовича. Подяку від Маневицького селищного голови за виховання гідного сина України вручив керуючий справами селищної ради Леонід Бубнюк. Із глибоким співчуттям та повагою до жертовності воїна звернулася староста села Наталія Красьоха. Присутні вшанували пам’ять відважного земляка хвилиною мовчання.Сергій Водько був командиром взводу спеціальних робіт ремонтної роти 81-ї окремої аеромобільної Слобожанської бригади. Із перших днів повномасштабного вторгнення він без вагань став на захист рідної землі. Його служба – приклад мужності, відповідальності та вірності присязі. Справжній професіонал, надійний побратим, людина честі.19 вересня 2025 року, виконуючи бойове завдання на території Донецької області, мужній захисник отримав важке поранення. На жаль, наступного дня його серце зупинилося у шпиталі.

Йому був лише 41 рік. У воїна залишилися батьки, дружина, син та донька.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити

Новини Волині