Сиділи на лавці, бо дорослі не відчиняли: у Луцьку ввечері патрульні виявили на вулиці трьох дітей

У суботу ввечері патрульні отримали повідомлення про трьох малолітніх дітей, які перебували самі на вулиці біля житлового будинку в Луцьку.

Про це повідомили в патрульній поліції Волині.

Прибувши на місце, інспектори виявили дітей у легкому одязі. Малеча повідомила, що не може потрапити додому, оскільки дорослі не відчиняють двері квартири.

Патрульні перевірили помешкання, однак двері ніхто не відчинив. Щоб діти не залишалися самі на вулиці в пізню пору, їх тимчасово прихистила небайдужа сусідка.

Читати ще: У Ковелі патрульні знайшли хлопчиків, які втекли з двору

Патрульні повідомили про подію працівників ювенальної превенції для подальшого реагування та з’ясування всіх обставин.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити

Новини Волині