Шпигував для росіян у Польщі: луцький суд на вісім років ув’язнив чоловіка

У Луцьку судили уродженця Дніпра, який в Польщі шпигував за військовими об’єктами.

Про це йдеться у вироку Луцького міськрайонного суду.

Із березня до серпня 2025 року Олег Л. допомагав співробітнику спецслужби РФ у проведенні підривної діяльності проти України. Перебуваючи в Польщі, завербований чоловік повідомляв про розташування промислових та військових об’єктів на території держави, які працюють в інтересах обороноздатності України.

Читати ще: Відомому письменнику з Луцька суд призначив 6 років тюрми за виправдовування злочинів РФ

Чоловік знімав на відео території довкола оборонного заводу і полігонів, де навчали українських військових. Потім у Telegram скидав відео співробітнику російської ФСБ.

Дії кваліфікували за ч. 2 ст.111 КК України – державна зрада. На засіданні обвинувачений свою провину визнав і просив суворо не карати.

Суд призначив Олегу Л. вісім років позбавлення волі з конфіскацією майна. Вирок ще можна оскаржити в апеляції впродовж 30 днів.

Дмитро КЛИМЧУК

Фото ілюстративнеЗнайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити

Новини Волині