З російського полону вдалося повернути ще 300 українських захисників та двох цивільних. Серед звільнених сьогодні – восьмеро волинян.
Про це повідомив т.в.о. начальника Волинської ОДА Роман Романюк.
Список звільнених:
– Андрій Бідун (1986 р.н.) з Нової Руди Камінь-Каширського району,
– Олександр Ковбасюк (1975 р.н.) з Оконська Камінь-Каширського району,
– Василь Луцик (1979 р.н.), житель села Волиця Камінь-Каширського району,
– Василь Мартинюк (1984 р.н.) з Бузаків Камінь-Каширського району,
Читати ще: З російського полону повертаються шестеро воїнів з Волині
– Дмитро Сачик (1991 р.н.) із Седлища Ковельського району,
– Володимир Макарчук (1981 р.н.), уродженець Старосілля Луцького району,
– Ігор Троць (1983 р.н.) із Нововолинська,
– Анатолій Шумський з села Турія Ковельского району.
«Дякуємо всім, хто працює над тим, щоб наші люди поверталися додому: українським воїнам, президентській команді переговорників і міжнародним партнерам, зокрема Сполученим Штатам за посередництво», – йдеться у повідомленні.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити
