Ще восьмеро волинян повертаються з російського полону

З російського полону вдалося повернути ще 300 українських захисників та двох цивільних. Серед звільнених сьогодні – восьмеро волинян.

Про це повідомив т.в.о. начальника Волинської ОДА Роман Романюк.

Список звільнених:

Андрій Бідун (1986 р.н.) з Нової Руди Камінь-Каширського району,

Олександр Ковбасюк (1975 р.н.) з Оконська Камінь-Каширського району,

Василь Луцик (1979 р.н.), житель села Волиця Камінь-Каширського району,

Василь Мартинюк (1984 р.н.) з Бузаків Камінь-Каширського району,

Читати ще: З російського полону повертаються шестеро воїнів з Волині

Дмитро Сачик (1991 р.н.) із Седлища Ковельського району,

Володимир Макарчук (1981 р.н.), уродженець Старосілля Луцького району,

Ігор Троць (1983 р.н.) із Нововолинська,

Анатолій Шумський з села Турія Ковельского району.

«Дякуємо всім, хто працює над тим, щоб наші люди поверталися додому: українським воїнам, президентській команді переговорників і міжнародним партнерам, зокрема Сполученим Штатам за посередництво», – йдеться у повідомленні.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити

Новини Волині