У ніч на 2 червня росіяни атакували один із ключових об’єктів газової інфраструктури у Харківській області спочатку дронами, потім – ракетами.
«Під час нічної атаки ворог застосував комбіновану тактику. Спочатку об’єкт атакували безпілотниками. Приблизно за годину росіяни завдали повторного удару ракетами», – йдеться у повідомленні Нафтогазу.
Зазначається, що на місці удару працюють відповідні служби, масштаби пошкоджень уточнюються. Постраждалих немає.
«Так росіяни намагаються завдати максимальної шкоди не лише інфраструктурі, а й людям, які рятують, ремонтують і відновлюють. Саме така тактика спричинила трагічні наслідки в ніч на 5 травня, коли загинули наші колеги та рятувальники ДСНС», – прокоментував голова правління НАК «Нафтогаз України» Сергій Корецький.
Читати ще: Шестеро загиблих і 33 постраждалих: у Дніпрі під завалами зруйнованого будинку можуть бути люди
Група Нафтогаз переглянула підходи до безпеки та посилила протоколи реагування під час ліквідації наслідків атак. Це дозволяє мінімізувати ризики для працівників, які працюють на об’єктах критичної інфраструктури.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити
