Вранці 11 березня росіійська армія дроном завдала удару по районному управлінню поліції в Шостці Сумської області, понад 40 працівників поранені.
Як повідомив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко, вранці був удар БПЛА по райуправлінню поліції у Шостці, там знищена будівля.
Читати ще: Росіяни вдарили авіабомбами по Словʼянську, загинули четверо людей
Речниця МВС Мар’яна Рева повідомила «Українській правді», що станом на 21:20 кількість потерпілих зросла до понад 40 осіб. Усі потерпілі – поліцейські.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити
