Проблема з доїздом ще з 2018 року: відновлюють маршрут Луцьк–Березолуки

З 9 березня розпочне курсувати автобус за напрямком Луцьк-Березолуки. Жителі чотирьох сіл Кроватка, Березолуки, Яблунівка і Підгірне Луцького району вимагали відновити автобусне сполучення. Проблема із доїздом виникла ще у 2018 році.

Як розповіла Суспільному староста Березолуківського округу Лілія Коцюбайло, жителі неодноразово зверталися в облдержадміністрацію з проханням вирішити питання транспортного сполучення, залучали різних перевізників.

З її слів, минулого року їздив перевізник із липня по вересень. Сказав, що щось подумає і змінить графік, так його й немає по сьогоднішній день.

«В листопаді приїхав інший перевізник, проїхалися ми селами, подивилися дорогу, бо в них виникало питання щодо поганих доріг. Дороги ми ремонтуємо силами громади і приватного фермерського господарства, яке допомагає нам», – каже староста.Нині перевізник – Сергій Кирилюк. Він каже, що їздитимуть у села тричі на день: вранці, в обід та ввечері. З Луцька автобус виїжджатиме о 6:25, у зворотному напрямку о 8:10 – розклад ранкового маршруту.

Читати ще: Ходять пішки по 14 км: жителі сіл у Луцькому районі залишились без автобусного сполучення

«Розрахунки ціни вартості ми перероблювати не будемо, а будемо чекати стабілізації даної ситуації на ринку пального. Я думаю, що все буде гаразд. Аби маршрут працював, а люди мали зв’язок з Рожищем, Луцьком і все буде добре», – каже перевізник.

«Маршрут буде курсувати так: з Луцька буде їхати через Зміїнець, Милуші, Княгининок, Сирники, Брище, Копачівку, Рожище, Кременець, Ужову, Залісці, Кроватку, Березолуки, Підгірне, Яблунівку», – розповіла заступниця начальниці відділу транспорту та інженерно-транпортної інфраструткури департаменту економіки Волинської облдержадміністації Тетяна Матвійчук.

З її слів, нині найбільша проблема – відсутність водіїв.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити

Новини Волині