Повідомили про загибель воїна Сергія Ковальчука з Волині, який понад два роки вважався зниклим

На Волинь на щиті повертається старший солдат із села Хоцунь Любешвської громади. Військовий тривалий час вважався безвісти зниклим.

Про це повідомив голова громади Олег Кух.

Волинянин загинув 26 січня 2024 року, виконуючи бойове завдання на території Запорізької області.

«Висловлюю щирі співчуття рідним та близьким Героя. Розділяю ваш біль і горе. Вічна пам’ять і шана мужньому воїну-земляку. Низький уклін Герою!» – йдеться у повідомленні.

Редакція Волинських Новин висловлює щирі співчуття рідним. Вічна пам’ять і слава Героям!Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити

Новини Волині