П’яний і без прав: у Луцьку 17-річний керманич на Skoda врізався у бордюр

Сьогодні близько 6-ї ранку патрульні отримали повідомлення про ДТП на вулиці Володимирській.

Як інформують у патрульній поліції Волині, водій автомобіля Skoda не вибрав безпечної швидкості руху, не впорався з керуванням та здійснив наїзд на бордюр. Унаслідок ДТП транспортний засіб отримав механічні пошкодження.

Під час спілкування з керманичем патрульні виявили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд за допомогою приладу Драгер показав результат – 2,35 проміле.

Також інспектори з’ясували, що хлопець не має посвідчення водія відповідної категорії.

Читати ще: Біля Луцька автівка злетіла в кювет і загорілася

На водія патрульні склали адміністративні матеріали за:

– ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння);

– ч. 2 ст. 126 (Керування особою, яка не має права керування);

– ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило ДТП) КУпАП.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити

Новини Волині