Після теракту в Києві перші 200 патрульних проходять навчання на полігоні

Перші двісті патрульних поліцейських вже проходять навчання на полігоні. Рішення про посилення навчання ухвалив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко після квітневого теракту в Києві.

Про це повідомила пресслужба Національної поліції України в понеділок, 11 травня.

Мета – навчити поліцейських ефективно реагувати на загрози воєнного часу: від роботи поблизу лінії фронту до захисту цивільних у тилових містах.

«Поліцейський не повинен боятися, коли щось десь вибухає або свистить куля. Тому що працівник поліції – він на те й працівник поліції, щоб ризикувати заради життя інших людей», – заявив глава МВС України.

Читати ще: Міністр МВС: «Усіх поліцейських варто на місяць-два відправляти на фронт або у прифронтову зону»

Поліцейські уже вдосконалюють навички у вогневій підготовці, тактичній медицині та психологічній стійкості. Особливістю програми є залучення досвідчених інструкторів 1 та 2 корпусів Нацгвардії, які мають бойовий досвід.Навчання стануть обов’язковими для всіх підрозділів, адже кожен патрульний має бути готовим рятувати життя та діяти професійно в екстремальних умовах, підкреслили у відомстві.

Нагадаємо, 18 квітня в Голосіївському районі Києва стався теракт – нападник вбив сімох людей. Під час збройного нападу двоє патрульних поліцейських залишили місце події, не вживши заходів для зупинення злочинця. Їх відсторонили та повідомили про підозру у службовій недбалості й взяли під варту.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити

Новини Волині