Сьогодні відбувся перший етап обміну 1000 на 1000 відповідно до домовленостей, досягнутих за посередництва США. З російського полону визволено першу групу – 205 оборонців.
Про це інформує Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.
Додому повернулися військовослужбовці ЗСУ, зокрема представники Військово-Морських Сил, Сухопутних військ, ДШВ, ТрО, Повітряних Сил, а також бійці Національної гвардії України та Державної прикордонної служби.
Практично усі звільнені сьогодні військовослужбовці пробули в полоні чотири роки. Більшість з них було поневолено під час оборони Маріуполя. Саме тривалість перебування в полоні є ключовим принципом формування списків обмінів 1000 на 1000..jpg)
Окрім солдатів та сержантів, вдалося повернути додому більш як пів сотні офіцерів.
Серед звільнених сьогодні є нацгвардієць, який потрапив у полон на ЧАЕС.
Наймолодшому звільненому оборонцю виповнився 21 рік, найстаршому – 62.
Загалом на Батьківщину повертаються українці, які воювали на Донецькому, Луганському, Харківському, Херсонському, Запорізькому, Сумському та Київському напрямках.
Визволених Захисників доправлять до медичних центрів для проходження всіх необхідних обстежень, подальшого лікування та медичної реабілітації. Їх забезпечать необхідною допомогою, оформлять документи та належні грошові виплати..jpg)
.jpg)

.jpg)

.jpg)

.jpg)
.jpg)
.jpg)


.jpg)
.jpg)
.jpg)

.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити
